Loading...

Adolf Hitler'in Hayatı ve İlginç Psikolojisi


Vlog Kanalıma Göz Atın: https://www.youtube.com/c/CavitPancarVLOG1
Diğer sosyal medya hesaplarından beni takip edebilisiniz. :)
https://www.instagram.com/cavitpancar/
https://www.facebook.com/PancarTarlasiVideolari/
https://twitter.com/CavitmiPancarKevin MacLeod sanatçısının Hitman adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) altında lisanslıdır.
Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1300013
Sanatçı: http://incompetech.com/


“İnandı­ğım yolda, bir uyurgezerin sakınmazlığı ve inadıyla yürürüm ben.”
Hitler 1936 yılında kendisini yönlendiren etkiyi böyle açıklamıştı. Bu uyurgezer yürüyüşü, onu kimsenin ayak basmaya cesaret edemediği yol­lara sürüklemiş; sonunda kimsenin erişemedi­ği bir başarının doruğuna ulaştırmıştı, ama bu yol hem onu, hem de dünyayı aynı zamanda bir felaketin kıyısına da sürükledi. Hitler, tarihin sayfalarına dünyanın şimdiye kadar tanıdığı en sevilen,aynı zamanda en nefret edilen kişisi olarak geçecektir.
Hitler gençliğinden beri kehanetlere ve yıldız falına inanırdı.Çevresindekilerin söylediklerine göre ;ken­di dehasına, içgüdülerine ve yıldızına olan inancı sınırsızdı.Daha 1915 yılında bir arkadaş toplantısında ;bir gün kendisinin olağanüstü işler başaracağını söylemişti. ‘’Yapaca­ğımız tek şey, o zamanın gelmesini beklemek­” diyordu.
Daha savaşın sürdüğü dönemde kimyasal gazın yol açtığı geçici bir kör­lükten dolayı hastanede acılar içinde yatarken, içine doğan şeyi şöyle anlatıyordu :
“Yatağa çivilenmiş olarak yatarken Almanya’yı kurtarıp, onu yüce bir devlet haline getirme fikri içime doğmuştu. Bu­nu hemen yerine getirmeliydim.”
2. Dünya Savaşı sonucunda Almanya'nın yenilgisinin kesinleşmesi ve ümitsizliğin iyice artması üzerine 30 Nisan 1945'te Berlin'de eşi Eva Braun'la birlikte intihar etmiştir. Kendi isteğiyle, cesetleri bombaların açmış olduğu bir çukura yerleştirilip benzinle yakıldı. İntiharından az önce yazdığı vasiyetnamesinde bile Hitler, kendisi ile ilgili bir özeleştiri yapmak yerine,savaşa girmekte haklı olduğunu savunuyor, yenilgiden korkak ve yalancı generalleri sorumlu tutuyordu.

;

 • Defry Aprilliansyah

  Bukan pesaing, lebih tepatnya peniru, karena mobile legend njiplak mobile arena

 • Michelle Andresen

  How do you get the map?

 • OlgaLeez

  Я перевожу деньги через сервис переводов денег https://fine.money/ , они поступают мгновенно, и комиссия всего 2.5%

 • Kalita Santos

  Oiii, Eu encontrei esse site (que envia pra Brasil, e é confiável) Mas tô na dúvida de qual delas comprar: O que tu acha? https://goo.gl/9b1waB ou https://goo.gl/gfeF5m ? As duas são maravilhosas, né? kkkkk, Beijinhos

  http://www.beijocolorido.com

 • JonG

  Quikrete Walk Maker Patio Build Summer 2017. Perfect size and strength to make the job so much easier. It was very simple and straightforward. I don’t usually get my hands dirty in the yard but I was able to use this without any problems. Make sure and mix the concrete well. Our Results: https://giph.io/v.php?pm=881W

 • Ким

  я переводил деньги через многие сайты, но мне больше всего понравилось переводить деньги через https://fine.money/

 • Gareth Mackay

  How did my video end up on here??

 • MineWiz

  Why the heck is my video on here

  • MineWiz

   *title*

   • Bangradeshmoyo@gmail.com Bangr

    tell me password guys

 • rtgfgjkkrkdksfk

 • Yog Soggoth

  Well at least the music was solid.

 • ioan cotfas

  Buna ziua .Felicitari pentru aceasta minunata realizare!.Prin aceasta adaptare Loganul diesel devine cu adevarat masina,nu o caricatura tehnica!As vrea sa fac si eu aceasta adaptare,dar cu sprijinul tau,asa ca ,te rog da-mi un numar de telefon pentru a te contacta.Eu am tel.0723581643 sau 0758473823.Cu stima,Ioan

 • Прикольный мультик! Часто его смотрю…

 • Планета Земля

  Chat with big boobs gilr http://gg.gg/webcameragirl

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in